Про сервіс :: Вагон.INFO - поиск вагонов, слежение за вагонами с грузами на получателя, рейс вагона, контроль следования вагонов, информация о ремонтах и техническом состоянии, контроль грузопотоков, поиск контейнеров
Про сервісПослугиДовідник станційКонтакти
UAPLRU
Зв'яжіться з нами в месенджері. З 09:00 до 21:00
Сервіс стеження  за вагонами та контейнерами
×
що ми для вас робимо?

Наш сервіс інформує про вагони та контейнери клієнтів.
Наше завдання - зробити для клієнтів доступ до потрібної їм інформації швидким, надійним і зручним.

Інтегруємо дані про вагони та контейнери, які надходять від залізниць адміністрацій 16 країн, відображаємо і доставляємо клієнтам в зручній формі
Надаємо механізм запиту клієнтами потрібних даних
Звідки інформація

Дані про операції з вагонами та контейнерами постійно реєструються на залізничних станціях і надходять в інформаційні системи залізничних адміністрацій різних країн. Інформаційний обмін дозволяє реалізувати наскрізне стеження за об'єктами на всіх цих територіях.

Єдина система контролю вантажних залізничних перевезень була створена за часів СРСР, тому її механізми охоплюють дороги країн СНД, Балтії, Закавказзя, а також Монголію (всього 16 країн). Нині загальна база даних про перевезення в цьому просторі ведеться в ГОЦ РЖД. Але в багатьох випадках отримання даних з першоджерел дає більшу повноту і оперативність. Це - одна з переваг нашого сервісу.

Докладніше про стеження
Додатково про особливості стеження за вагонами і контейнерами
механізми вантажоперевезень
Єдина система контролю вантажних залізничних перевезень була створена за часів СРСР, тому її механізми охоплюють дороги країн СНД, Балтії, Закавказзя, а також Монголію (всього 16 країн). Нині загальна база даних про перевезення в цьому просторі ведеться в ГОЦ РЖД.
Як це робиться
Для використання сервісу Вам знадобляться наступні дії: - постановка вагонів/контейнерів на стеження і їх зняття; - перегляд і аналіз отриманих відомостей в різних формах; - виконання додаткових запитів і налаштування параметрів. Розглянемо їх особливості детально.
Для чого це Вам знадобиться
Наш сервіс стеження буде Вам корисний, якщо Ви: - супроводжуєте доставку вантажів в конкретних вагонах або контейнерах; - контролюєте використання вагонного парку Вашого підприємства; - стежите за підходом масових вантажів до цікавлять Вас станціям.
Хто ми

Інтернет-сервіси з інформування клієнтів про залізничні перевезення стали з'являтися на межі 2000-них. Вагон.INFO був одним з перших. З тих пір ми прагнемо його розвивати, розширюючи географію стеження, освоюючи додаткові джерела даних і удосконалюючи взаємодію з клієнтами.

Переваги
повна і своєчасна інформація
Широка географія
Наскрізне стеження по 16 країнам
Повнота даних
Найбільш надійні дані з місць
Оперативність відомостей
Частота — до 24 оновлень на добу
Допомога персоналу
Чергові оператори та техпідтримка
зручності взаємодії
Зручність оплати
Варіанти з передоплатою і без неї
Гнучкі ціни
Знижки від об'єму послуг
Зручність відображення даних
На мапі та у табличних формах
Індивідуальний інтерфейс
Налаштування відображення і способів обміну
Про сервіс :: Послуги :: Довідник станцій :: Контакти
© 2002-2023, Vagon.INFO , Всі права захищені