Про сервісДовідник станційКонтакти
UAPLRU
Зв'яжіться з нами в месенджері. З 09:00 до 21:00
Сервіс відображення  дислокації вагонів
×
Хто ми

Сервіс «Вагон.INFO» більш ніж 20 років забезпечував зручне інформування клієнтів про перевезення залізницями. Зокрема, географія сервісу сягала 16 країн. В умовах воєнного стану «Вагон.INFO» надає допоміжні послуги клієнтам ГІОЦ Укрзалізниці, котрий виконує функції єдиного постачальника інформації про вантажні перевезення в Україні.

Важливою функцією нашого сервісу є візуалізація та інтеграція даних, що надаються клієнтам ГІОЦ Укрзалізниці в різних режимах інформування. Насамперед, це стосується даних сервіса “Інтеграційний шлюз API” ГІОЦ УЗ, який забезпечує максимально повне та оперативне інформування, але потребує застосування спеціальних ПЗ на боці клієнта.

При цьому ми пропонуємо користувачам онлайн-середовище для зручного відображення та аналізу даних про дислокацію їх вагонів та доставку їхніх вантажів в ході перевезень. Тут використовується весь досвід і розробки нашого сервісу за 20 років його існування.

Наш актуальний досвід обслуговування клієнтів свідчить, що нині можливості «Вагон.INFO» найбільше корисні для власників, орендарів та операторів вагонних парків, які зазвичай замовляють для стеження на ГІОЦ УЗ стабільний склад вагонів. Разом з тим у взаємодії з ІТ-структурами УЗ ми намагаємось розширити функції сервісу, щоб бути корисними для більш широкого кола користувачів, зокрема для відправників та одержувачів вантажів.Про сервіс :: Довідник станцій :: Контакти
© 2002-2024, Vagon.INFO , Всі права захищені