Вагон.INFO - поиск вагонов, слежение за вагонами с грузами на получателя, рейс вагона, контроль следования вагонов, информация о ремонтах и техническом состоянии, контроль грузопотоков, поиск контейнеров
O usłudzeKatalog stacjiKontakty
UAPLRU
Свяжитесь с нами в мессенджере. С 09:00 до 21:00
Usługa śledzenia  za wagonami i kontenerami
×
ОНЛАЙН СЕРВІС СТЕЖЕННЯ ЗА ВАГОНАМИ
для клієнтів ГІОЦ УЗ

Увага!

тут ви зможете одержати доступ до найбільш повної інформації про пересування своїх вагонів
через сервіс інтеграційного шлюзу API ГІОЦ УЗ

Переваги для Вас

Сервіс інтеграційного шлюзу ГІОЦ УЗ підтримує онлайн-інтерфейс (API) між ГІОЦ УЗ та підприємствами-клієнтами і забезпечує найбільш повне та оперативне інформування про пересування вагонів клієнтів залізницею. Однак, для такого сервісу потрібні спеціальні ПЗ на боці клієнта, що обмежує його застосування підприємствами.

На платформі сервісу Вагон.INFO ми створили необхідне програмне забезпечення для взаємодії користувачів із інтеграційним шлюзом API ГІОЦ УЗ, що дозволяє значно спростити доступ підприємств до більш якісного режиму інформування про їхні перевезення.

Таке рішення поєднує дві переваги: високу щільність та оперативність інформування через інтеграційний шлюз API ГІОЦ УЗ, а також зручність відображення даних про перевезення в захищеному кабінеті клієнта Вагон.INFO.

Умови користування

Умови надання послуг Сервісу інтеграційного шлюзу API прописані в діючому ГІОЦ УЗ. Наявність такого договору вочевидь є необхідною умовою одержання даних про вагони в Україні за допомогою Вагон.INFO.

Для користування ресурсами необхідними Вагон.INFO потрібно заключити договір щодо аренди таких ресурсів. При цьому Ви одержуєте в розпорядження необхідне програмне забезпечення і захищений власний кабінет з повним набором функцій для зручного відображення інформації про Ваші вагони і вантажі.

Необхідні кроки

1) Ознайомтесь з прикладами надання інформації на нашому сайті та при необхідності зверніться за вказаними контактами для уточнення організаційних і технічних питань. За підсумком зможете визначитись, чи буде цікава така послуга Вашому підприємству.

2) Зверніться до ГІОЦ УЗ із запитом про активізацію послуг сервісу інтеграційного шлюзу API в межах діючого договору. Звичайно, якщо такий договір ще відсутній, його необхідно укласти.

3) Підтримуйте контакт із представниками ГІОЦ УЗ та Вагон.INFO при налагодженні параметрів відповідних ПЗ. По його завершенні Вам може бути наданий безкоштовний пробний період використання ресурсів Вагон.INFO (в межах тижня).

Слід враховувати

Новий режим інформування не впливає на організаційну взаємодію Вашого підприємства із ГІОЦ УЗ, зокрема, на умови замовлення вагонів для стеження та на облік послуг.

Обмеження щодо інформування в умовах воєнного стану також вочевидь лишаються дійсними.

Обробка інформації ГІОЦ УЗ на боці клієнта виконується автоматично, співробітники сервісу Вагон.INFO забезпечують лише працездатність і доступність арендованих програмно-апаратних засобів.

O usłudze :: Katalog stacji :: Kontakty
© 2002-2023, Vagon.INFO , Prawo autorskie